MIRRA LUX

 

MIRRA LUX, to sú špeciálne kozmetické prípravky, kompozície éterických olejov,

biologicky aktívne potravinové doplnky, prípravky pre liečebné ozdravné kúpele, na masáže,

pre starostlivosť o vlasy, ústnu dutinu, profylaktické balzamy, atď. Všetky tieto prípravky pôsobia vysoko účinne a komplexne, zároveň sú šetrné pre organizmus. Ide o prípravky tak s vonkajším

účinkom na povrchu pokožky, ako aj na jej hlboké vrstvy, prípravky na normalizáciu činnosti

vnútorných orgánov a prípravky blahodarne pôsobiace na nervovú sústavu.

Široký sortiment prípravkov MIRRA LUX umožňuje, pri ich komplexnom využití, dosiahnuť úspech tak

pri riešení čisto kozmetických problémov, ako aj pri realizácií rozmanitých ozdravných programov. Prípravky MIRRA LUX dokazujú svoju prospešnosť pri použití v komplexnej liečbe tých najrôznejších ochorení. Pri vývoji biologicky aktívnych potravinových doplnkov MIRRA LUX bol kladený dôraz na obnovu „normálnej“ zdravej funkcie všetkých orgánov v tele. Je známe, že správna funkcia vnútorných orgánov je bezpodmienečnou podmienkou pre dobrý vzhľad a stav pokožky, MIRRA-M preto pristúpila k vývoji biologicky aktívnych doplnkov stravy „novej generácie“, ktoré svojou bioinformačnou schopnosťou prinášajú do organizmu správu, ako má fungovať zdravá bunka. 

Výrobky MIRRA LUX neobsahujú živočíšne tuky, hormóny ani syntetické farmakologické prípravky. Základnou surovinou pre výrobu sú ingrediencie rastlinného pôvodu s mnohými liečebnými a hojivými vlastnosťami. Kozmetické krémy a balzamy, biologické doplnky a iné produkty, sú vytvorené na báze rastlinných ingrediencií s trvalým hojivým účinkom a bez nežiaducich vedľajších účinkov. Široko sú využívane aj produkty morského pôvodu.

Mnohé výrobky sú účinne pri komplexnej liečbe takých ochorení, akými sú gastritída, ekzémy a atopická dermatitída, chronický zápal priedušiek a kŕčové žily atď. Výrobky spoločnosti  normalizujú látkovú výmenu, zlepšujú subjektívne pocity, zlepšujú náladu, pomáhajú prekonať psychické a emocionálne preťaženie, zvyšujú odolnosť proti stresu.


 

 

 

Celkovo prístupov: 86824
z toho včera: 56
dnes: 25
a práve teraz: 1


© Spoon webstudio 2006