+421(0) 911295905
objednavky@mirra-lux.sk
Zákazník
Neprihlásený
Nákupný košík
0 Ks
Akcie
18,20 €
15,50 €
36,80 €
25,80 €

Ako používať kozmetiku MIRRA

Dôležité rady
- Prípravky sú vákuovo balené a pred prvým použitím je potrebné ich "naštartovať": 
zložte vrchné viečko a hlavičku obalu niekoľkokrát stlačte, až kým sa malé množstvo prípravku nevytlačí. V prípade, že sa Vám naštartovať prípravok ani po niekoľkých pokusoch nepodarí, odklopte spodné viečko a jemne zatlačte na dno na okraji, v okolí vystúpeného hrotu. NIKDY NETLAČTE PRIAMO NA HROT! Teraz je možné už bez problémov kozmetický prípravok aplikovať.
- Pozor: obal NIKDY neprepichujte, ani žiadnym iným spôsobom NEPOŠKODZUJTE! Na obale je uzáver, ktorý chráni obsah pred okysličením a nečistotami, preto sa nesmie poškodiť. Ak máte problém s vytlačením výrobku, ihneď nám zavolajte alebo napíšte. Radi vám poskytneme podrobné informácie.
- Výrobky s otočným uzáverom otvárajte miernou silou proti smeru hodinových ručičiek.
Krémy, balzamy a gély nanášajte čistými rukami len na starostlivo očistenú pokožku.
- Odporúčame nanášať malé množstvo prípravku vždy na mierne vlhkú pokožku, čo zabezpečí rovnomerné rozotrenie prípravku, tento spôsob je zároveň ekonomický.
Výrobky sa nanášajú na kožu jemným vtieraním v smere masážnych línií alebo ľahkým poklepom.
- Hydratačné prípravky nikdy nepoužívajte bezprostredne pred odchodom von v prípade, že vonkajšia teplota je nižšia ako + 5 ° C alebo fúka studený vietor. Na ošetrenie pokožky v takomto počasí ponúka MIRRA špeciálne prípravky- krém METELICA.
- V prípade použitia kombinácie gélu a krému alebo balzamu je potrebné naniesť najprv gél a za niekoľko minút balzam alebo krém.
- Ak používate zároveň s našimi výrobkami aj ošetrujúcu kozmetiku inej značky alebo dekoratívnu kozmetiku, nanášajte tieto prípravky až po úplnom vstrebaní akéhokoľvek prípravku MIRRA.
- Domáce ošetrenie pleti je žiaduce doplniť vhodným BADS (biologicky aktívnym doplnkom stravy) - zdravá funkcia vnútorných orgánov je tá najlepšia kozmetika pre Vašu pokožku! Preto odporúčame 1-2x za rok zaradiť do jedálnička program komplexnej detoxikácie organizmu - postupne od hrubého čreva, pečene, obličiek, až po pľúca. Nezabúdajte ani na prevenciu vírusových ochorení, chorôb kĺbov, ciev a svalov.

ODPORÚČANIA pre skladovanie výrobkov MIRRA

Teplotný režim skladovanie výrobkov MIRRA je od 5 ° C do 25 ° C.
- Otvorené tégliky a tuby odporúčame uchovávať v chladničke, aby ich obsah nebol okysličený (zvlášť pri vyšších teplotách). Načaté výrobky vo vákuovom dispenzoru je možné uchovávať v odporúčaných podmienkach od 5 ° C do 25 ° C vďaka záklopke, ktorá zabraňuje prístupu vzduchu, aj nečistotám k obsahu.
- Chráňte výrobky pred zmrznutím. Pod teplotou -5 ° C dochádza k narušeniu štruktúry výrobku!
- Výrobky v tabletkách, kapsliach alebo prášku sa môžu uchovávať v priebehu 2-3 mesiacov pri zvýšenej teplote do 35 ° C, bez toho, aby utrpela kvalita a účinnosť výrobku.
O VÝROBKOCH MIRRA
MIRRA je značka výrobkov akciovej spoločnosti MIRRA-M, ktorá vznikla v roku 1996 privatizáciou popredného svetového vedeckého ústavu Centra aplikovanej mikrobiológie v Rusku. Na českom a slovenskom trhu je od roku 1999. Čím je výnimočná? Patentované technologické výrobné postupy, metóda rotačnej kavitácie, emulgácia za studena, emulgácia čiernej a červenej ikry vrátane placenty, unikátne pôsobenie na bunkovej úrovni, aktívne častice 500x menšie ako kožné bunky, prirodzená vôňa bylín, žiadne testy na zvieratách...
@footer_text
KONTAKTUJTE NÁS
MIRRA Slovakia,s.r.o.
Staré záhrady 14
821 05 Bratislava
+421(0) 911295905
objednavky@mirra-lux.sk
©2024 www.mirra-lux.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, naprogramoval a rozhýbal