+421(0) 911295905
objednavky@mirra-lux.sk
Zákazník
Neprihlásený
Nákupný košík
0 Ks
Akcie

O nás

Teší nás, že Vám môžeme predstaviť naše zaujímavé aktivity.

Cieľom spoločnosti MIRRA Slovakia je ponúknuť moderne zmýšľajúcim zákazníkom, ktorí si čoraz viac uvedomujú zodpovednosť k vlastnému zdraviu a čistej prírode, výrobky vysokej kvality, spĺňajúce kritériá ekologickej čistoty a podpory zdravého životného štýlu.

Od roku 2002 je našou najväčšou obchodnou aktivitou značka MIRRA, produkcia ruskej akciovej spoločnosti MIRRA-M, ktorá vznikla v roku 1996 privatizáciou Centra aplikovanej mikrobiológie (Hviezdne mestečko) – popredného svetového vedeckého ústavu, zameraného na výskum preparátov pre lekárske účely a človeka v extrémnych podmienkach.
Prvými výrobkami boli balzam Mirralgin, Reventon, Alleron. Ich účinnosť spotrebitelia veľmi ocenili a dodnes patria medzi najobľúbenejšie výrobky. Sú to kozmeceutiká.
Termín "cosmeceutical" je na celom svete vnímaný ako označenie pre najvyššiu kategóriu kozmetického produktu. Týka sa použitých surovín, spôsobu spracovania a finálnych výrobkov, ktoré predstavujú skutočný vrchol súčasných kozmetických možností.
Pri výrobe sa využíva unikátna patentovaná rotačno kavitačná technológia. Tá umožňuje získať najjemnejšiu disperznú emulziu, a dokonca emulgovať čiernu i červenú ikru vrátane placenty.
Tak vznikajú "transdermálne" balzamy, ktorých komponenty sú schopné prenikať do hlbokých vrstiev kože, bezprostredne pôsobiť na bunky, prenikať do ciev a ovplyvňovať aj stav vnútorných orgánov. Používaná emulgácia za studena vylučuje tepelné spracovanie surovín a zachováva všetky prospešné vlastnosti zložiek.
Spoločnosť MIRRA-M si dala za cieľ vytvoriť výrobky zamerané na dosiahnutie harmónie tela a ducha, skvelého zdravia a príťažlivého zovňajšku. Vyrába kozmetické krémy, gély, balzamy a pleťové vody, aromatické kompozície, potravinové doplnky. Ide o prípravky s účinkom tak na povrchu, ako aj v hlbokej vrstve kože, prípravky na normalizáciu činnosti vnútorných orgánov a prípravky blahodarne pôsobiace na nervovú sústavu.
Biologicky aktívne doplnky potravy "novej generácie" svojou bioinformačnou schopnosťou prinášajú do organizmu správu, ako má fungovať zdravá bunka. Nie sú to lieky, ale prírodné prostriedky, ktoré podporujú organizmus človeka, zvyšujú odolnosť voči stresu a chorobám.
Komplexná starostlivosť zahŕňa viac ako 200 prípravkov na domáce použitie a na profesionálne ošetrenie v kozmetickom salóne.
Spoločnosť neustále prináša nové produkty, ktoré vychádzajú z existujúcej receptúry, ale sú dopĺňané novými prírodnými prvkami.
Fakt, že značka MIRRA patrí medzi svetovú špičku, potvrdzuje spolupráca s módnym návrhárom Pierre Cardin, pre ktorého sa od roku 2004 vyrába exkluzívny rad pánskej kozmetiky s kaviárom ELEGANCE by Pierre Cardin.

Značka MIRRA má na Slovensku mnoho fanúšikov, a tiež v Nemecku, Francúzsku, Švajčiarsku, Japonsku, Pobaltí, Turecku, Bulharsku, v Českej republike...

Ďalšie obchodné aktivity našej spoločnosti sú v oblasti kozmetickcých prístrojov, filtrov na vodu, poskytovanie masážnych služieb, fyzioterapie a všetkého, čo potrebujete na udržanie pevného zdravia.

Veríme, že z našej ponuky výrobkov a služieb budete mať radosť.
O VÝROBKOCH MIRRA
MIRRA je značka výrobkov akciovej spoločnosti MIRRA-M, ktorá vznikla v roku 1996 privatizáciou popredného svetového vedeckého ústavu Centra aplikovanej mikrobiológie v Rusku. Na českom a slovenskom trhu je od roku 1999. Čím je výnimočná? Patentované technologické výrobné postupy, metóda rotačnej kavitácie, emulgácia za studena, emulgácia čiernej a červenej ikry vrátane placenty, unikátne pôsobenie na bunkovej úrovni, aktívne častice 500x menšie ako kožné bunky, prirodzená vôňa bylín, žiadne testy na zvieratách...
@footer_text
KONTAKTUJTE NÁS
MIRRA Slovakia,s.r.o.
Staré záhrady 14
821 05 Bratislava
+421(0) 911295905
objednavky@mirra-lux.sk
©2024 www.mirra-lux.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, naprogramoval a rozhýbal