+421(0) 911295905
objednavky@mirra-lux.sk
Zákazník
Neprihlásený
Nákupný košík
0 Ks
Akcie
18,20 €
15,50 €
36,80 €
25,80 €

GOLDEN LINE - Anti-age v súlade s univerzálnym zákonom krásy

Krása - to je umenie! Prečo niektorí ľudia, javy prírody a umelecké diela sú pre nás stelesnením dokonalosti, zatiaľ čo iní nie? Jedným z vysvetlení je pravidlo "zlatého rezu". Omladzujúca formula série MIRRA GOLD LINE je navrhnutá podľa tohto univerzálneho zákona prírodnej krásy.
Zlatý rez, zlatý podiel alebo božský rez je iracionálne číslo s mnohými zaujímavými vlastnosťami. Geometrické tvary odvodené od tohto čísla sa v európskej kultúre považujú za esteticky veľmi príťažlivé a mnohé geometrické proporcie v prírode sú odvodené od tohto čísla. Na základe princípu zlatého rezu sú vo výrobkoch Zlatej línie ingrediencie v takom optimálnom pomere, aby ich vplyv na fyziologické procesy na molekulárnej a bunkovej úrovni opäť naladili kožu na harmóniu s prírodou.
Do inovovanej zostavy výrobkov bola pridaná exkluzívna prírodná zložka - telosomyl (Kappaphycus Alvarezii Extract), špeciálny extrakt získaný z červenej riasy s preukázanou účinnosťou proti starnutiu.
Absolútna novinka v kozmetike!

O VÝROBKOCH MIRRA
MIRRA je značka výrobkov akciovej spoločnosti MIRRA-M, ktorá vznikla v roku 1996 privatizáciou popredného svetového vedeckého ústavu Centra aplikovanej mikrobiológie v Rusku. Na českom a slovenskom trhu je od roku 1999. Čím je výnimočná? Patentované technologické výrobné postupy, metóda rotačnej kavitácie, emulgácia za studena, emulgácia čiernej a červenej ikry vrátane placenty, unikátne pôsobenie na bunkovej úrovni, aktívne častice 500x menšie ako kožné bunky, prirodzená vôňa bylín, žiadne testy na zvieratách...
@footer_text
KONTAKTUJTE NÁS
MIRRA Slovakia,s.r.o.
Staré záhrady 14
821 05 Bratislava
+421(0) 911295905
objednavky@mirra-lux.sk
©2024 www.mirra-lux.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, naprogramoval a rozhýbal