+421(0) 911295905
objednavky@mirra-lux.sk
Zákazník
Neprihlásený
Nákupný košík
0 Ks
Akcie
72,20 €
61,40 €
12,20 €
10,40 €
12,20 €
10,40 €
202,80 €
134,40 €
22,70 €
18,70 €

Ošetrenie aknóznej a mastnej pleti

Odporúčaný postup s výrobkami MIRRA
Dostupnosť:
Na objednávku
Značka:
MIRRA
UŠETRÍTE
20%
Pôvodná cena:
96,10 €
Cena:
76,90 €
za 1 V balíčku je 6 výrobkov
Ďaľšie produkty z kategórie 
 a 
Čo spôsobuje nadmernú mastnotu pleti?
Mastná pleť často vyzerá unavene, nevýrazne a takmer vždy sú na nej vidieť rozšírené póry. Za všetky tieto nedostatky môžu príliš aktívne mazové žľazy, ktoré produkujú nadbytok kožného tuku. Ich vinou sa póry rozširujú, aby mohli odvádzať nadmerné množstvo kožného tuku na povrch pleti. Zvýšená činnosť mazových žliaz je príčinou toho, že pleť okolo mazových kanálikov sa odlučuje rýchlejšie, čo spôsobuje ich nažltlé, nevýrazné sfarbenie. Tento proces má však ešte ďalšie dôsledky - odumreté pleťové bunky môžu upchávať póry, čo vedie k vzniku ďalších druhov škvŕn, akné a čiernych bodiek - komedónov.

Ako a čím odstrániť nadmerné množstvo kožného tuku z pleti?
Pri mastnej pleti používajte peeling aj 2-krát týždenne (OM MIRRA alebo FERMENTAČNÝ PEELING s papaínom). Mastnej pleti veľmi pomôže hĺbkovo čistiaca pleťová maska OM MIRRA a večerné používanie GÉL-MASKA ANTI-AKNÉ. Čistenie však nepreháňajte. Príliš časté umývanie totiž pleť vysušuje a zároveň stimuluje mazové žľazy k vyššej produkcii kožného tuku (podobné účinky má aj príliš teplé počasie). Potom platí pravidlo: pleť nie je dobré čistiť častejšie ako 2-krát denne. Pokiaľ potrebujete zbaviť pleť nežiadúceho lesku, použite KRÉM SUFLÉ ANTI AKNÉ alebo Balzam LARGO a špeciálne odsávacie obrúsky na odstránenie mastnoty pleti.

Často sa stáva, že mastná pleť je zároveň dehydrovaná, či už v dôsledku príliš častého čistenia, alebo nedostatočného zvlhčovania. Je všeobecne známe, že opaľovanie posilňuje vrstvu odumretých pleťových buniek, ktoré s najväčšou pravdepodobnosťou upchajú póry a zapríčinia vznik škvŕn.

Ponuka našich výrobkov ANTI - AKNÉ

Cena balíčka ANTI - AKNÉ - 95,7 EUR
Zľava 20% pri nákupe celého balíčka - 76,70 EUR

Cena balíčka na ošetrenie aknóznej a mastnej pleti sa líši podľa výberu produktov. Pri objednávaní nám napíšte, radi Vám poradíme, ako skombinovať výrobky, aby ste dosiahli najlepší výsledok.

Tabuľka ošetrenia pleti v sekcii DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE >>>

Príbalový leták - Ošetrenie pleti TU

Je pre Vás táto informácia užitočná?
Budeme radi, ak si nájdete čas a napíšete nám Vaše skúsenosti alebo otázky.
Ak si myslíte, že by výrobky pomohli aj Vašim známym a priateľom, môžete zdieľať na sociálnych sieťach :-)
Ďakujeme!
Komentujte produkt Ošetrenie aknóznej a mastnej pleti
O VÝROBKOCH MIRRA
MIRRA je značka výrobkov akciovej spoločnosti MIRRA-M, ktorá vznikla v roku 1996 privatizáciou popredného svetového vedeckého ústavu Centra aplikovanej mikrobiológie v Rusku. Na českom a slovenskom trhu je od roku 1999. Čím je výnimočná? Patentované technologické výrobné postupy, metóda rotačnej kavitácie, emulgácia za studena, emulgácia čiernej a červenej ikry vrátane placenty, unikátne pôsobenie na bunkovej úrovni, aktívne častice 500x menšie ako kožné bunky, prirodzená vôňa bylín, žiadne testy na zvieratách...
@footer_text
KONTAKTUJTE NÁS
MIRRA Slovakia,s.r.o.
Staré záhrady 14
821 05 Bratislava
+421(0) 911295905
objednavky@mirra-lux.sk
©2022 www.mirra-lux.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, naprogramoval a rozhýbal